| Color | black, green, purple, red |
|---|---|
| Material | ABS + silicone (medical silicone) |
| Dimensions | 60 mm x 29 mm (2.36 in x 2.32 in) |
| Weight | 116 g |
| Functions | 10 sucking modes |
| Use time | up to 90 minutes |
| Charge Time | 90 minutes |
| Noise | < 50 dB |
| Waterproof | IP7 |
“Silent App Controlled Magic Vibrating Balls” has been added to your cart. View cart
Rose Clitoral Sucking Vibrator
$54.90
Free shipping on orders over $50!
- Discreet Packaging
- Gift Wrapping
- Secure Payments
SKU: APAT-113
Categories: For Her, Sucking Vibrators, Vibrators
Tags: clitoris stimulation, Silent Design, Suction
Additional information
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
App Controlled Vibrators
Silent Love Vibrating Egg Vibrator
$44.90 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
App Controlled Vibrators
Love Vibrating Egg
$64.90 – $69.90Price range: $64.90 through $69.90 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
App Controlled Vibrators
Love App Controlled Vibrating Egg
$64.90 – $69.90Price range: $64.90 through $69.90 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page




























Reviews
There are no reviews yet.