| Color | rose red |
|---|---|
| Material | ABS + silicone (medical silicone) |
| Dimensions | 10.3 cm x 4.2 cm (4.06 in x 1.64 in) |
| Weight | 93 g |
| Functions | 7 sucking modes |
| Use time | Up to 1 hour |
| Charge Time | 2 hours |
| Noise | < 50 dB |
| Waterproof | IP67 |
“Flamingo Long Distance App Controlled Vibrator” has been added to your cart. View cart
Twisty Sucking Vibrator
$34.90
Free shipping on orders over $50!
- Discreet Packaging
- Gift Wrapping
- Secure Payments
SKU: APAT-174
Categories: For Her, Sucking Vibrators, Vibrators
Tags: clitoris stimulation, Silent Design, Suction
Additional information
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
App Controlled Vibrators
Love App Controlled Vibrating Egg
$64.90 – $69.90Price range: $64.90 through $69.90 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
App Controlled Vibrators
App Controlled Kegel Flamingo Vibrator
$59.90 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
For Her
Sucking Cup Tongue Vibrator Pro
$117.90 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
























Reviews
There are no reviews yet.