“Shock G-Spor Vibrator” has been added to your cart. View cart
Toro Sucking Vibrator
$54.90
Free shipping on orders over $50!
- Discreet Packaging
- Gift Wrapping
- Secure Payments
Description
Additional information
| Color | blue, pink, yellow |
|---|---|
| Material | ABS + silicone (medical silicone) |
| Dimensions | 48 mm x 310 mm (1.89 in x 12.20 in) |
| Weight | 125 g |
| Functions | sucking mode |
| Use time | Up to 2 hours |
| Charge Time | 2 hours |
| Noise | < 45 dB |
| Waterproof | IPX6 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
App Controlled Vibrators
Love App Controlled Vibrating Egg
$64.90 – $69.90Price range: $64.90 through $69.90 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
For Her
Mini Suction Stimulator Vibrator
$39.90 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
App Controlled Vibrators
Pocket Love Egg Vibrator
$44.90 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
There are no reviews yet.