Rose Vibrating Ball Sucking Vibrator
$84.90
Free shipping on orders over $50!
- Discreet Packaging
- Gift Wrapping
- Secure Payments
SKU: APAT-134
Categories: For Her, G-Spot Vibrators, Sucking Vibrators, Vibrators
Tags: clitoris stimulation, G-Spot, multifunctional, Silent Design, Suction, Vibrating Ball
Description
Additional information
| Color | rose red |
|---|---|
| Material | ABS + silicone (medical silicone) |
| Dimensions | 76 mm x 241 mm (3 in x 9.5 in) |
| Weight | 200 g |
| Functions | 10 vibration modes, 5 suck frequencies |
| Use time | Up to 1 hour |
| Charge Time | 2 hours |
| Noise | < 50 dB |
| Waterproof | IPX7 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
For Her
Tongue Dual Vibrator
$34.90 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
For Her
Pocket Tongue Vibrator
$39.90 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
For Her
Sucking Cup Tongue Vibrator
$76.90 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
































Reviews
There are no reviews yet.