| Color | purple, rose red |
|---|---|
| Material | ABS + silicone (medical silicone) |
| Dimensions | 114 mm x 45 mm (4.49 in x 1.77 in) |
| Weight | 108 g |
| Functions | 10 vibration modes, 5 sucking modes |
| Use time | Up to 1 hour |
| Charge Time | 2 hours |
| Noise | < 40 dB |
| Waterproof | IPX7 |
Ora Flap Sucking Vibrator
$49.90
Free shipping on orders over $50!
- Discreet Packaging
- Gift Wrapping
- Secure Payments
SKU: APAT-162
Categories: For Her, Sucking Vibrators, Vibrators
Tags: clitoris stimulation, Silent Design, Suction
Additional information
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
App Controlled Vibrators
Mini Magic Wand Vibrator
$44.90 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
For Her
Sucking Cup Tongue Vibrator Pro
$117.90 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
App Controlled Vibrators
Love Vibrating Egg
$64.90 – $69.90Price range: $64.90 through $69.90 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
App Controlled Vibrators
Love App Controlled Vibrating Egg
$64.90 – $69.90Price range: $64.90 through $69.90 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
There are no reviews yet.