“Love Distance App Controlled Vibrating Egg” has been added to your cart. View cart
Octopus Plus Sucking Vibrator
$74.90
Free shipping on orders over $50!
- Discreet Packaging
- Gift Wrapping
- Secure Payments
SKU: APAT-145
Categories: For Her, Sucking Vibrators, Vibrators
Tags: clitoris stimulation, Suction, vibrating bullet
Description
Additional information
| Color | pink, purple, red |
|---|---|
| Material | ABS + silicone (medical silicone) |
| Dimensions | 190 mm x 36 mm (7.48 in x 1.42 in) |
| Weight | 540 g |
| Functions | 10 vibration modes |
| Use time | Up to 1 hour |
| Charge Time | 2 hours |
| Noise | < 60 dB |
| Waterproof | IPX7 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
App Controlled Vibrators
App Controlled Kegel Flamingo Vibrator
$59.90 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
App Controlled Vibrators
Pocket Love Egg Vibrator
$44.90 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page






















Reviews
There are no reviews yet.