| Color | purple, red |
|---|---|
| Material | ABS + silicone (medical silicone) |
| Dimensions | 22 cm x 3 cm (8.66 in x 1.18 in) |
| Weight | 124 g |
| Functions | 10 vibration modes |
| Battery | 2 x AA battery |
| Noise | < 50 dB |
| Waterproof | waterproof design |
“Cup-Rabbit Shock Vibrator” has been added to your cart. View cart

Noti Vibe G-Spot Rabbit Vibrator
$29.90
Free shipping on orders over $50!
- Discreet Packaging
- Gift Wrapping
- Secure Payments
SKU: APAT-080
Categories: For Her, G-Spot Vibrators, Rabbit Vibrators, Vibrators
Tags: battery operated, G-Spot, rabbit, realistic, Silent Design, vibrating bullet
Additional information
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
App Controlled Vibrators
Love App Controlled Vibrating Egg
$64.90 – $69.90Price range: $64.90 through $69.90 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
App Controlled Vibrators
Mini Magic Wand Vibrator
$44.90 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
For Her
Tongue Dual Vibrator
$34.90 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page




Reviews
There are no reviews yet.